Dopięliśmy swego! Internetowy sklep Mysterious Room wystartował :). To miejsce dla miłośników zagadek, które jeszcze nie po brzegi (ale dajcie czas) wypełniliśmy planszówkami, koszulkami i gadżetami. Ponadto znajdziecie tam także wersje elektroniczne voucherów do naszych pokoi tych już powstałych, jak i kolejnych mających się niebawem pojawić!

I choć największą radość i spełnienie czujemy obserwując Wasze rozgrywki na żywo, perspektywa swobodnego zażywania przyjemności z rozwiązywania zagadek nie prezentuje się zbyt optymistycznie… Sklep to nasz awaryjno-wspomagający plan. W chwilach tęsknoty nabędziecie drogą kupna ulubione planszówki, koszulki, gadżety, a także e-vouchery, które póki można realizujcie albo odłóżcie na spokojniejsze czasy. To dla nas nowe wyzwanie. Mamy ambitne pomysły na rozwój tego miejsca, podobnie jak dbamy o rozwój naszego escape room’u. Z pewnością znajdziecie w sklepie sporo ciekawych łamigłówek, które wyjdą z naszego warsztatu :).

Między 5 a 8 listopada wielu z Was wykazało się gorącym dopingiem dokonując zamówień, które są porządnym rozpędem dla naszego nowego projektu. Dziękujemy z całego serca i mamy nadzieję, że będziecie do nas wracać po kolejne produkty.

Każdy zakupowy gest to dla nas wsparcie i za każdy jesteśmy niewymownie wdzięczni ❤

sklep Mysterious Room