Lokal Mysterious Room

Z położonej w centrum Łodzi zabytkowej kamienicy, przeprowadziliśmy się na stojące nowoczesnymi biurowcami obrzeża Warszawy, a konkretnie na Mokotów. Na ulicy Wynalazek 4 nasze „wehikuły czasu” znalazły nowy dom. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wnętrze i pokoje jak najlepiej oddały klimat i charakter z łódzkiej lokalizacji. Bo w końcu lwia część twórców to rodowici łodzianie, ale tę ekipę wzbogaciliśmy o warszawskie osobowości w roli animatorów. Bum! Mieszanka wybuchowa na miarę escape room’owych potrzeb!

wejście główne

Lobby

Przestronne lobby to miejsce, w którym możecie zrelaksować się przed i po rozgrywce. Tutaj będziecie mogli oddać się rozmowom z nami o swoich doświadczeniach i spostrzeżeniach. Jeśli jesteście miłośnikami planszówek, do Waszej dyspozycji oddajemy kilka znanych tytułów, a w przyszłości na pewno pojawią się kolejne.

Poszukując przestrzeni, która stanie się tłem ważnych uroczystości, spotkań, urodzin czy wieczorów panieńskich lub kawalerskich, bądźcie pewni, że Mysterious Room stanie na wysokości zadania 🙂

Więcej o możliwościach zaadaptowania lokalu przeczytacie TUTAJ.