Koszmar w łódzkich zakątkach…

Nic nie wskazuje na to, by koszmar Maxa Wincklera zakończył się. W ostatnich tygodniach obserwujemy niepokojące aktywności w jego pokoju. Dziwne odgłosy, krzyki, jęki dochodzą do naszych uszu w najmniej spodziewanych chwilach. To znowu się dzieje… Rok za rokiem w październikowe dni manifestuje się postać, która w Maxie zdaje się budzić największą trwogę. Jednak tym razem jej siła w objawianiu obecności jest wyjątkowo skuteczna…

Rozgrywka z gościnnym udziałem

Pokój Kim jest Max Winckler spośród dostępnych scenariuszy wyróżnia się mrocznym, onirycznym klimatem i od dłuższego czasu kusił nasze wyobraźnie, aby nieco podkręcić tę aurę w kierunku przygody z dreszczykiem. Historia młodego bohatera, którego poznajemy w chwili przybycia do Łodzi, rozwija się w sposób jakiego raczej nie oczekiwał. To miała być wizyta iście formalna, celem uregulowania spraw w związku ze śmiercią jego najbliższego przyjaciela. Jednak zdarzenia, miejsca a przede wszystkim nowe osoby odegrają na poczytalności Maxa symfoniczny koncert, doprowadzając go na skraj szaleństwa.

Jest jednak szansa by temu zapobiec i poznać odpowiedzi na pytania gromadzące się w umyśle młodzieńca. To jednak zadanie dla odważnych, gotowych stanąć twarzą w twarz z postacią tajemniczą i eteryczną, acz niewolną od upiorności. Echa przeszłości Maxa w październikowe i listopadowe środy wybrzmiewają głośniej niż dotychczas. Kto jest gotów poznać mroczne sekrety i stanąć na granicy rzeczywistości i świata duchów?

Pokój w specjalnej ofercie

Fani i miłośnicy horrorów powinni niezwłocznie udać się do pokoju Maxa Wincklera i na własnej skórze przekonać się kto i dlaczego niepokoi wnętrza lokalu. To dla Was stworzyliśmy specjalną wersję pokoju z udziałem aktora, który wyniesie doświadczenia z gry na nowy poziom.

Rozgrywkę z aktorem wprowadzamy po raz pierwszy do naszej oferty scenariuszowej, póki co czasowo z okazji Spooktober. Liczymy na Wasze odwiedziny i opinie na temat naszego debiutu 🙂

Jak zarezerwować pokój z aktorem?

W kalendarzu rezerwacyjnym na naszej stronie lub w serwisie LockMe, wybrać należy scenariusz Kim jest Max Winckler. Utworzyliśmy specjalny cennik Spooky środa z aktorem, którego wybór gwarantuje grę z udziałem aktora.

Liczymy, że Wasze działania i odwaga raz na zawsze położą kres koszmarowi, który i nas przyprawia o niepokój i lęki.